• Zdeněk aktualizoval/-a status skupiny Detektory kovů a příslušenství před 3 years, 2 months

  Dobrý den, chci si koupit detektor kovů. Po dlouhém vybírání zůstali ve výběru dva Nokta relic a Deus. Může někdo poradit? K Deusu mě zajímá kde se dají vyměnit baterie v cívce a jak dlouho vydrží(myslím životnost)

  • Saus

   Hoj, v Deusu se baterie nemeni je zalita uvnitr. Mel by to byt ten typ clanku bez pametoveho efektu, takze by mohla neco vydrzet. Navic na Deuse je 5 let zaruka. Do sveho vyberu by si mel zahrnout i Makro Racer 1,2, ale tobe jde spis asi o ztenceni vyberu :) kazdopadne stastnou volbu at je to jakykoliv detik :good:

   před 3 years, 2 months
  • Zdeněk

   Dík za info. Jen k tomu Deusu. U něho píšou, že po 2 letech jeho užívání klesá účinek baterie o 20%(je to baterie na stejném pricipu jako v mobilu), takže když si to spočítáš tak má baterie výdrž tak 5 -8 let a pak je třeba jí někde vyměnit. Jiank na Makro racer koukám taky už jsem z toho hotovej. Asi sáhnu po něčem intuitivně. Každej radí něco jiného, ale dík Zd.

   před 3 years, 2 months
  • KAT58

   Deus je kvalitní detektor, chodí ho jeden můj kámoš a pohoda. Nechodím ho, ale určitě se nespleteš. Noktu neznám a neznám ani z okolí kdo by ho chodil. Rozhodnutí je jen na tobě. :good:

   před 3 years, 2 months