Četujte s přáteli online

24.12.2013 v sekci Ostatní, 1 818 zobrazení, 305 komentářů

Vážení přátelé, na stránky jsme umístili jednoduchý modul pro četování se svými přáteli. Zástupná lišta je umístěna v černé barvě na své obrazovce vpravo dole. V závorce vidíte, kolik vašich přátel je online. Po rozkliknutí jsou vypsáni všichni online přátelé (jako první), pak offline přátelé.

Pozn. Tento chat jsme umístili na zkoušku. Neměl by nijak překážet a mohl by se pro mnohé ukázat jako užitečný. Budeme čekat na odezvy icon smile Četujte s přáteli online

Když napíšete online uživateli, otevře se nové okénko s komunikací (opět velmi kompaktní) a můžete povídat. V případě, že napíšete zprávu někomu z přátel, který je offline, zpráva se mu ukáže po nalogování. V tomto případě ale doporučujeme běžné uživatelské zprávy dostupné v profilu. Běžné zprávy preferujte také pro obvyklou konverzaci, pokud vaši kamarádi nebývají příliš často online.

Čet tedy slouží pro rychlou efektivní domluvu, snadný pokec s přáteli online.

Jak už ale bylo řečeno, vidíte jen své přátele. Přátelství s ostatními uživateli započnete tak, že najedete konkrétnímu uživateli na profil (pokladypodnami.cz/members/nick – místo nick zvolte přezdívku uživatele) a požádáte jej o přátelství. Po potvrzení jste přáteli.

Zbytek je na vás, řekněte si, jak byste chtěli chat upravit a co byste chtěli přidat.

Přejeme příjemnou zábavu,

Tým PPN

islpronto1 Četujte s přáteli online