Fisher – první chytrý detektor a 15 dalších modelů

25.5.2015 v sekci Detektory kovů a příslušenství, 4 469 zobrazení, 294 komentářů

Světoznámý výrobce 1st Texas Products, výrobce detektorů značky Fisher, dle zahraničních zdrojů chystá celých 15 nových modelů detektorů a špičkou má být plně inteligentní detektor, který řeší nastavení za uživatele. A nabídne i mnoho navíc, samozřejmě. 

fisher delaet umnyj metalloiskatel Fisher   první chytrý detektor a 15 dalších modelů

Jak detektor bude ve skutečnosti vypadat, se zatím neví. Stejně tak i o níže uvedených detektorech není více informací, než je uvedeno. Na obrázku nahoře je vidět pouze ilustrace autorů webu o detektorech MD Arena. Autoři si tipli, že bude na displeji nabízet obrázek odhadovaného nálezu, funkce měření teploty, GPS, přesné měření hloubky, wi-fi, bluetooth a jiné funkce, které v moderním zařízení v současnosti nemohou chybět. Jak může “chytrý” detektor vypadat a že je opravdu co nabídnout, už ukazuje Minelab Go-find. Čím se ale “inteligentní” detektor ve skutečnosti bude lišit od detektorů s funkcí “zapni a jdi” a vzpomeňme, že již starší detektory byly schopny na displeji ukázat obrázek prstenu, mince nebo další. Dočkáme se tedy něčeho nového, než pouze designu? Musíme si počkat.

V roce 2016 by měl představit dva modely CZX a multifrekvenční voděodolný detektor MOSCA. CZX je zase orientován na hledání zlata. O parametrech si můžete přečíst na přednáškových slajdech 1st TEXAS, kde se dozvíte také info o uvažované ceně těchto detektorů.

fisher czx Fisher   první chytrý detektor a 15 dalších modelů fisher mosca Fisher   první chytrý detektor a 15 dalších modelů

U Fisherů ale zatím čekáme, co nabídnou a jak se vůbec projeví nové modely řady F – F11, F22, F44.

fisher F Fisher   první chytrý detektor a 15 dalších modelů