Lyžař slavil úspěch – nalezl iPhone detektorem

3.3.2014 v sekci Hledání a nálezy, 2 696 zobrazení, 280 komentářů

Že lidé na sjezdovkách postrácejí řadu předmětů podobně jako je tomu na plážích, ať už to jsou šperky nebo drobáky, není nic neobvyklého. Mnozí z nás se proto na sjezdovky jistě chystají ;)

Podobná událost se stala osmadvacetiletému Chrisu Wongovi z New York City. Bezstarostně si se svými přáteli užíval zimní radovánky až do doby, kdy začal postrádat svůj iPhone. Zjistil to až po návratu k autu a další den společně vydali telefon najít, ale neúspěšně. Nechybělo málo a po návratu domů už by si koupil telefon nový. Napadla je ale spásná myšlenka – objedat si detektor kovů. Na letovisko si naplánovali cestu hned další víkend.

ace lyze1 300x164 Lyžař slavil úspěch   nalezl iPhone detektorem lyzar iphone1 300x168 Lyžař slavil úspěch   nalezl iPhone detektorem

Trocha hledání a následují od srdce radostné výkřiky. Doma svůj telefon zapnul. IPhone žije! Na začátku to vypadalo jako hledání jehly v kupce sena, ale nakonec se detektor ukázal jako skvělý nápad. Své zážitky z hledání telefonu natočil a podělil se s ostatními: