Avatar profilu Robbie

Přednáška archeologové vs. detektoráři Brno v sobotu!

17.2.2014 v sekci Hledání a nálezy, 3 214 zobrazení, 311 komentářů

Chceme vám připomenout blížící se termín. Začátek je v sobotu v 10:00! Přednáška má zdůraznit velmi aktuální téma, téma velkého rozsahu a důležitosti. Navíc mimo původní témata se rozšířila o další prvky. Proto neváhejte, jedná se o velkolepý projekt přímo na hradě Špilberku, už tak by to mělo být lákavé místo pro nebrňáky icon smile Přednáška archeologové vs. detektoráři Brno v sobotu! Jste zváni úplně všichni. Těšíme se!

Parkování  je v “podhradí” na ulicích Pellicova, či Gorazdova. Dále na ulicích Husova u hotelu International nebo Zelný trh (vjezd z ulice Husova).

Občanské sdružení Archeo Moravia o.s. připravilo na únor příštího roku přednášku zabývající se tématy, se kterými je už potřeba konečně pohnout kupředu. Srdečně jsou zváni všichni kolegové z Brna, kteří to mají nejblíž a nemají se tak na co vymlouvat icon biggrin Přednáška archeologové vs. detektoráři Brno v sobotu! a v neposlední řadě samozřejmě všichni ostatní, kteří mají chuť a kterým tato problematika není lhostejná. Je to také možnost jak se seznámit a pokecat s ostatními hledači, či archeology se kterými Archeo Moravia spolupracuje. Jde o sobotu, to znamená že zbytek dne můžete využít mnoha způsoby, jako třeba prohlídkou expozice muzea, kde je vystaveno mnoho krásných pokladů, projít si hrad Špilberk, nebo navštívit centrum Brna. Přednáška se koná dne 22.2.2014 v 10:00 v sále přímo na hradě Špilberk.

prednaska AM Přednáška archeologové vs. detektoráři Brno v sobotu!

Robbie wpml good Přednáška archeologové vs. detektoráři Brno v sobotu!