Extrémní testování

9.9.2014 v sekci Detektory kovů a příslušenství, 8 992 zobrazení, 526 komentářů

Chceme všechny zájemce o detektory kovů pozvat na tuto připravovanou akci zaměřenou na ukázku a testování různých (zejména alternativních) detektorů. Nabídneme všem možnost osobně si vyzkoušet populární detektor DeepTech Vista Gold se základní i extra-separační cívkou a mimoto se budete moci podívat na další detektory – Deus, Tesoro (Tejon/Lobo), Nexus, Golden Mask, Blisstool a jiné – v praxi, v podání svých majitelů. Nezapomeňte si ale vlastní detektor, který si můžete taktéž vyzkoušet a porovnat na připravených cílech.

extremni testovani Extrémní testování

Proč Extrémní testování? Pro testování jsme připravili náročnější cíle, od nejmenších zlatých nuget, prstýnku či šperků po menší mince a různé další předměty. Nebude se zkoušet pouze citlivost, zaměříme se i na separaci, nebo dosah na malé cíle.

Aktuální informace

Konec úvodu a teď méně formálně. Akce se bude konat v brněnské části Brno Dvorska, tzv. “část obce v obci”, kterou mnozí znáte díky dostihům. Přesnější adresu a mapu uvedeme v průběhu příštího týdne. Totéž platí o čase. Musíme najít kompromis, aby nebyli znevýhodněni dojíždějící a spáči. Začneme pozvolna v 9.30 a akci zakončíme ve 14.00. Přes poledne máme připraveno malé občerstvení.

Zde je mapka, která pomůže se k nám dostat. Pro zvětšení rozklikněte.

mapaka extrémní testování  Extrémní testování

Pro aktivity bude vymezen dostatečné velký prostor, dalo by se říci že pole i louka, které pojmou dostatečné množství návštěvníků. A má to i svůl účel. Nepůjde o “one man show”, kde jeden pán u polygonu strká klacíčky do svahu a koná zázraky s jakýmkoli strojem. Připravíme zajímavé cíle a ty rozmístíme do prostoru, aby si užil každý. Polygon ale chybět nebude. Jak už jste si všimli, Metkyks vše zdárně komentuje.

Jednoduše půjde o příjemné poledne a odpoledne ve volném stylu, kde si zájemci budou moci prozkoušet své dovednosti a podívat se, jak na tom vůbec detektor je ve srovnání s ostatními. Úmyslně již v základu nabízíme řadu detektorů na shlédnutí, osahání a otestování, neboť je trh už delší dobu plněn novými modely klasických detektorů a o to více alternativami z jihu, východu i západu. Jaké, jste viděli už v banneru. Určitě přibudou další. Nebude chybět jistá dávka soupeřivosti, neváhejte se proto zůčastnit a pobavit se! icon smile Extrémní testování

Novinky

Když extrémní testování, tak přidáme zase extrém opačným směrem. Rozhodli jsme se přivést zemní radar a ukázat, jak bude může vypadat využití radaru při detekci militarií a větších kovových objektů. Takže do patričné hloubky umístíme testovací objekt i z této oblasti a přiznivci hledání válečných artefaktů se budou mít také na co těšit.

zemnidarary cz mala easy locator hdr 2013 930x612 Extrémní testování

Nějaké speciální přání?