Seznámení s komunitním webem

9.2.2013 v sekci FAQ, 1 306 zobrazení, 266 komentářů

Vítejte v diskusním hledačském a sběratelském fóru METALDETECTORS Komunita

Celý komunitní systém obsahuje řadu oddělených či propojených částí. Je uspořádán tak, aby nabídl rozsáhlé možnosti a přitom byl přehledný. Mezi jeho základní části patří sekce:

Tématické skupiny

V tematických skupinách můžete diskutovat o mnoha tématech týkajících se detektorů, sběratelství, mapování, lokalit, či vyhledávání přátel z Vašeho okolí. Tematické skupiny se dají filtrovat podle kategorií (oblíbené, detektory, hledání a nálezy, hledači). Abyste se mohli aktivit účastnit, je potřeba se stát členem vybrané skupiny.

Diskusní fóra

Každé diskusní fórum je pro snadnější rozlišitelnost všech příspěvků zařazeno do určité tématické skupiny. Je její nedílnou součástí. Na této stránce jsou však  diskusní fóra zobrazeny v seznamu pod sebou. Pokud chceš na stránce fórum vytvořit, musíš zvolit příslušnou skupinu, vytváření je proto přirozenější přímo ve skupinách.

Fotogalerie nálezů

Stránka obsahuje celou databázi nálezů, které byly uživateli vloženy. Nález je prezentován fotografií a několika základními údaji. V detailu nálezu vidíš všechny údaje o nálezu a máte možnost se vyjádřit ke hodnocením a komentáři.

Hledačský blog

Touto formou prezentuješ své hledání, nálezy, příběhy a zážitky. Můžeš se také podílet na tvorbě článků z oblasti detektorů kovů, hledání a archeologie.

Hledači

Stránka zahrnuje seznam všech uživatelů komunitního webu. Máš zde možnost přidávat své přátele, nebo jim psát soukromé zprávy. Užitečnou funkcí je vyhledávání mezi ostatními uživateli, například podle detektoru, kterým hledají.

Aktivita

Na stránce Aktivity se zobrazuje naprosto vše, co se právě aktuálně děje a kde to nejvíc žije.

Články a informace

Recenze, informace, návody a zajímavé články ze světa detektorů kovů a hledání.

FAQ

Sekce obsahuje návody ke komunitnímu webu, tipy a triky a odpovědi na nejčastěji kladené otázky.