Avatar profilu Robbie

Soutěž o detektor kovů Rutus Alter71!

7.8.2017 v sekci Detektory kovů a příslušenství, 1 313 zobrazení, 12 komentářů

Dneska tady mám pro Vás soutěž od dodavatele značky Rutus, jelikož by byla škoda tuto šanci pro mnohé hledače promarnit. Protože už skoro každý má dneska facebook, stačí jen když se mrknete příspěvek na stránce:

https://www.facebook.com/detektoryrutus.cz/

SOUTĚŽ O DETEKTOR KOVŮ RUTUS ALTER71 DD+CC! Stačí splnit dvě podmínky: 1) u příspěvku na facebooku klikněte na “to se mi líbí” 2) napište odpověď na otázku: “Co znamená název “ALTER71?” Odpověď najdete na stránce www.detektoryrutus.cz. ODPOVĚĎ NAPIŠTE DO KOMENTÁŘE K PŘÍSPĚVKU na https://www.facebook.com/detektoryrutus.cz/. Z komentářů pod příspěvkem vybereme losováním jednoho šťastlivce, který odpověděl správně na otázku a dal stránce lajk, který vyhraje detektor kovů Rutus ALTER71 s doplňkovou sondou v celkové hodnotě 20.900,- Kč. Správné odpovědi pište do komentářů do 6.9.2017 do 23:59. Losování a vyhlášení proběhne 7.9.2017. Soutěž je platná pouze v rámci ČR.

Rovnou tedy můžete okouknout nový oficiální web zastoupení Rutus CZ www.detektoryrutus.cz

rutus alter 71 +cc Soutěž o detektor kovů Rutus Alter71!

Takže lajkujte a hledejte odpověď a na začátku dalšího měsíce, si jeden z hledačů, který správně odpoví na otázku, odnese zbrusu nový detektor kovů Rutus Alter71.

 

Robbie12 odpovědí na Soutěž o detektor kovů Rutus Alter71!

 1. Saus řekl/-a 7.8.2017

  Robie koukal jsem na ty stranky a tam se pise ze slosovani je 5.9. A na fb je uvedeno 7,9. :scratch:

 2. tomáš řekl/-a 7.8.2017

  Mám problém, soudruzi Zuckerbergští, jejich zdejší cenzorská “hate free partička buzíků”, z důvodů, že prý nemiluji USA a nechci přijímat africké kozomily s plnovousem a brašnou semtexu v batůžku …a ještě mám tu drzost se ozvat, ačkoliv bych měl, jako Slovan, bílý heterosexuál, se hlavně stydět za svou většinovou orientaci, xenofobii, rasismus,
  fašismus a netoleranci k menšinám… mne nechce pustit na můj účet!!!
  Tím pádem se nemohu zúčastnit soutěže o Alter 71.
  Jak by řekl Dežo z vedlejší vsi, “to je diškriminácia”! Takže jak máme soutěžit, když technicky vzato to nemůžeme o své vůli provést, Robiku? :zed:

 3. Robbie řekl/-a 8.8.2017

  Takhle… soutěží zatím už bratru dobrých 170 lidí :good: takže Dežko, pokud sis nechal zablokovat účet, tak si fakt dylina a nějak si to pořeš ;) Navíc se soutěží celej měsíc… :pirate:

 4. tomáš řekl/-a 8.8.2017

  Dežo som neni. Ten je z vedlejší vesnice.
  “Nechal jsem si zablokovat účet tím, že jsem diskutoval s jinými”. Dlouho. Ale protože máme hen tu cenzůru, navzdory Ústavě a Listině lidských práv… jako výstřelek poslední doby, tak stačí strašně málo a máš po “fejsbůčku”. A nemusíš být vůbec dylina, která píše extrémně. Stačí, když Tě někdo nahlásí. Oponentů v diskusích jsou mraky. A ne každý zvládne argumentačně diskutovat. Kdo zkusil, ví své.

  Problém soutěže je pro mne pouze technický, přes FB prostě nemohu soutěžit. Jen dávám najevo fakt, že (nejen já ) se této soutěže nemohu zůčastnit. Ne každý si zřídil účet na FB. :wacko:

 5. tomáš řekl/-a 12.9.2017

  Nějak jsem asi přehlídl zveřejnění vítěze Altera, je možno to ošetřit jinak-lépe? Dík. :cry:

 6. anko řekl/-a 20.9.2017

  Detík jsem vyhrál já. Za dobu co hledám mi prošlo rukama několik klacků, některé se i zabydlely . . .Deus,Lobo .S Alterem po první vycházce v lese jsem velmi spokojený, je to nástroj jak pro hračičkáře ( k nim patřím) tak i pro milovníky zapni a jdi. Budu mít teď trochu volna, tak ho proženu po poli a také se chci zúčastnit setkání v Doubí ,kde na polygonu bude porovnán s jinými detíky. Dám vám report. :signal: :signal:

Zanechat komentář

K tomu abyste mohli přidat komentář se musíte přihlásit.