Avatar profilu Robbie

Soutěž o detektor kovů Rutus Alter71!

7.8.2017 v sekci Detektory kovů a příslušenství, 2 608 zobrazení, 12 komentářů

Dneska tady mám pro Vás soutěž od dodavatele značky Rutus, jelikož by byla škoda tuto šanci pro mnohé hledače promarnit. Protože už skoro každý má dneska facebook, stačí jen když se mrknete příspěvek na stránce:

https://www.facebook.com/detektoryrutus.cz/

SOUTĚŽ O DETEKTOR KOVŮ RUTUS ALTER71 DD+CC! Stačí splnit dvě podmínky: 1) u příspěvku na facebooku klikněte na “to se mi líbí” 2) napište odpověď na otázku: “Co znamená název “ALTER71?” Odpověď najdete na stránce www.detektoryrutus.cz. ODPOVĚĎ NAPIŠTE DO KOMENTÁŘE K PŘÍSPĚVKU na https://www.facebook.com/detektoryrutus.cz/. Z komentářů pod příspěvkem vybereme losováním jednoho šťastlivce, který odpověděl správně na otázku a dal stránce lajk, který vyhraje detektor kovů Rutus ALTER71 s doplňkovou sondou v celkové hodnotě 20.900,- Kč. Správné odpovědi pište do komentářů do 6.9.2017 do 23:59. Losování a vyhlášení proběhne 7.9.2017. Soutěž je platná pouze v rámci ČR.

Rovnou tedy můžete okouknout nový oficiální web zastoupení Rutus CZ www.detektoryrutus.cz

rutus alter 71 +cc Soutěž o detektor kovů Rutus Alter71!

Takže lajkujte a hledejte odpověď a na začátku dalšího měsíce, si jeden z hledačů, který správně odpoví na otázku, odnese zbrusu nový detektor kovů Rutus Alter71.

 

Robbie